« Powrót

FirmaSzanowni Państwo,


Zakłady Mięsne Nowak istnieją na rynku od ponad 25 lat. Wysoka jakość produktów, zaufanie klientów oraz tradycyjne  i oryginalne receptury pozwoliły stworzyć nam wspaniałą ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku staramy się dynamicznie dostosowywać nasze portfolio i technologie do wymagań dzisiejszego Klienta stawiając na jakość, solidność a nade wszystko walory smakowe. Zapraszam do poznania nas bliżej.


Z wyrazami szacunku,

Zbigniew NowakZakłady Mięsne "NOWAK" działają od 1991 roku. Od początku istnienia kluczowa jest dla nas jakość z jaką tworzymy nasze wyroby, jakość widziana oczami naszych Klientów. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi hodowlami trzody, bydła możemy zagwarantować optymalne walory smakowe produktów.


Nowoczesna linia rozbioru mięsa, zmodernizowany park maszynowy działający w oparciu o system HACCP pozwalają nam na utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów.


Kluczową rolę w firmie odgrywa zespół fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów wędliniarskich opartych na tradycyjnych recepturach przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu staliśmy się liderem wśród zakładów mięsnych w województwie pomorskim.


Logo naszej firmy kojarzy się z solidnością i jakością oferowanych przez nas produktów, które sprzedajemy na rynek Polski centralnej i północnej (tu posiadamy sieć własnych sklepów firmowych cieszących się uznaniem klientów). Zakłady Mięsne "NOWAK" posiadają uprawnienia do eksportu mięsa i wyrobów mięsnych na rynki Unii Europejskiej oraz kraje Europy Wschodniej. Wyroby z logo firmy "NOWAK" są nagradzane na licznych konkursach i targach spożywczych, zarówno w Polsce jak i za granicą.


W naszej ofercie znajduje się około 80 gatunków wędlin, od tradycyjnej parówkowej, z której słyniemy, wielokrotnie wyróżnianej krakowskiej drobiowej, po produkty "Z KASZUBSKIEJ WĘDZARNI". Produkowany jest także pełen asortyment mięsa wieprzowego, wołowego i podrobów.